Sitemizi kullanarak çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. 

XML / API Entegrasyonu Seçenekleri

Ürün gamınızı genişletin, pazarlamanızı güçlendirin

Birlikte Çalışmayı Seviyoruz

Ürün gamınızı genişletecek online seyahat acentaları ile entegrasyonlardan, hizmetlerinizi zenginleştirecek ek servislere kadar geniş bir yelpazede sunduğumux XML Entegrasyonu seçenekleriyle işinize değer ve esneklik katıyoruz.


Özel entegrasyon, çapraz satış (tur yanına uçak, otel yanına aktivite v.b), dinamik paketleme, gibi yenilikçi çözümlerle markanıza özel olarak geliştirilen entegrasyonlar dışında Agentis'in hazır entegrasyonlarından birini tercih ederek ürün gamınızı dakikalar içinde genişletebilirsiniz.


Agentis listesinde bulunmayan özel entegrasyon talepleriniz için bize hemen ulaşın


Entegrasyon ve Çözüm Ortaklarımız

Elbette Agentis'te ihtiyaç duyduğunuz her entegrasyonu en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aşağıdakiler ise birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabileceğiniz hazır entegrasyonlarımızdan birkaçı.

Aradığınız entegrasyon burada yok mu? Bize hemen ulaşın...
Biliyor musunuz?
Turizm pazaryeri Gidello, Agentis üyelerine her ay
binlerce potansiyel müşteri yönlendirir.
DİĞER ENTEGRASYONLAR

3. parti uygulama entegrasyonları

Müşterilerimiz ne diyor?

GezginTur - www.gezgintur.com
"Turlarımızı hızlı ve kesintisiz olarak sunabiliyor, rezervasyonlarımızı yönetebiliyoruz. İlk kurulumdan itibaren taleplerimize hızla dönmeleri ve bize özel çözüm sunmaları çok önemli..."
FriendsTravel - www.friendstravel.com.tr
"Destek ekibi müthiş. Agentis kullanıcısı olmanın tadına bir kez daha vardım. Sistemin kullanıcı görüşlerini dikkate alması ve hızla destek vermesi süper. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkürler."