Turizme Özel Bulut Mimarisi

Sektöre özel planlanmış bulut servisleri

Sunucusuz Yeni Nesil Mimari

Turizmin büyük oyuncuları, sektörün doğası gereği anlık değişen ziyaretçi yüklerini karşılayabilmek, misafirlerine daha kesintisiz ve güvenli bir hizmet sunabilmek ve giderlerini düşürebilmek için bulut mimarisine güveniyor.


Geleneksel teknolojileri, yenilikçi yapılara geçirmek, talepleri bulutta koşan mikro servislere bölerek konumlandırmak oldukça zorlu ve yüksek maaliyetli bir süreç.


Agentis kullanıcıları bu güvenli, yenilikçi ve esnek altyapıya ilk günden sahip olarak yarışa önde başlıyor.


GENEL TEKNİK ÖZELLİKLER

Agentis Altyapı Özellikleri

 • Sunucusuz Mimari

  Sunucunuz "resetlenmez veya güncellenmez" çünkü aslında bir sunucunuz yok!

 • Mikro Servisler

  Küçük parçalar bir araya geliyor ve kimse farketmeden Agentis'i oluşturuyor.

 • İleri Güvenlik Çözümleri

  Güvenliğe daha alan adınızdan başlıyor, verilerinizi şifreliyor, servisinizi sürekli izliyoruz

 • Kaliteli ve Hızlı Medyalar

  Kayıpsız görsel ve videolar misafirinize en yakın lokasyondan hızla yayınlıyoruz

 • Dağınık Mimari

  Aşırı yüklenme, arıza ve güncellemeye bağlı kesintileri önleyen çoklu mimari

 • Gerçek Limitsiz Altyapı

  Anlık ziyaretçiniz kaça katlanırsa katlansın sisteminiz hep yayındaYukarıdaki bilgiler Agentis paketleri için geçerli olup, Platinium ve özel kurulumlarda farklılık gösterebilir. Tanımlar basitleştirilmiştir

Önce Güvenlik...

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de veri sızıntılarına karşı uygulanan sert yaptırımlar küçük ve orta ölçekli firmalar için yıkıcı olabiliyor.

Verileri güvenle saklama ve meraklı gözlerden koruma zorunluluğu, Turizm sektöründe veri değer yüksekliği sebebiyle diğer eticaret alanlarından daha hayati oluyor.

Bu yüzden verilerinizi ordu seviyesi şifreleme ile koruyor, anlık olarak çoklu yedekleme senaryoları yürütüyor, felaket senaryolarımızı özenle planlıyor, ağımıza gelen her bir talebi dikkatle inceliyoruz.

...ve Performans

Her güvenlik önlemi aynı zamanda altyapı ve buna bağlı giderler için ek yük anlamına geliyor. Doğru yönetilmeyen önlemler darboğazlara ve dolayısıyla sepet terk oranlarına yansıyabiliyor.

Turizm sektörünün doğası gereği, sezonsal ve reklam kampanyalarına dayalı anlık katlanabilen ziyaretçi trafiği reklam bütçelerini boşa harcatan kesintilere sebep olabiliyor.

İşte Agentis'in gizli sosu burada devreye giriyor ve sizi rakiplerinizin önüne taşıyor.

Agentis'ten farklı sisteminiz için yukarıdakiler ilginizi mi çekti? Sizin için de yapabileceklerimiz var. Bilgi için bize hemen ulaşın.


Binlerce mutlu Agentis kullanıcısı arasında farklılık yaratanlar:

Yukarıdaki markalar, tasarım farklılığı ve görsel düzenleri sebebiyle seçilmiştir. Üyelik süresi, ciro, marka ve benzeri kriterler dikkate alınmamıştır. Tüm üyelerimizi seviyoruz. BİZİM İÇİN NE DEDİLER?