Turizme Özel B2B Çözümleri

Alt Acente ve Tedarikçilerinizle birlikte çalışın

B2B Pazaryeri ve B2B Pro

AGENTIS PAZAR:

Yüzlerce Agentis kullanıcısının sizinle paylaştığı en iyi fırsatlara satış kanalınızda yer verip, ürün gamınızı genişleterek birlikte çalışmanıza imkan sağlayan AgentisPazar, aynı şekilde kendi ürünlerinizi de diğer Agentis kullanıcıları ile kolayca paylaşmanızı ve alt acentelerinizin tek tıklama ile ürünlerinizi kendi sistemlerine eklemelerine olanak sağlıyor.


B2B PRO:
Agentis'in standart B2B modülüne, alt kullanıcı destekli özel B2B arayüzü, komisyon takibi, alt acente satış ve komisyon raporları, kolay rezervasyon girişi, cari hesap hareketleri ve size özel satış kuralları belirlemek gibi sınırsız çözümler ekleyen B2B Pro modülü, alt acenteleriniz ile ilişkilerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştırmanızı sağlıyor.
Birlikte çalışmanın en kolay yolu: Agentis Pazar!

Yüzlerce turizm profesyonelinin en iyi ürünlerini tek tıklama ile web sitenize ekleyin, kendi ürünlerinizi ekleyerek satışlarınızı arttırın.Biliyor musunuz?
Agentis Pazar Agentis üyelerinin, birbirleri ile ürün ve hizmetlerini paylaşmalarını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Alt Acente Satış Modülü: B2B PRO

Alt acenteleriniz kendi alt kullanıcılarını tanımlasın, kendi rezervasyonlarını eklesin, satış ve komisyon raporlarına ve cari durumlarına kolayca ulaşsın ister misiniz? Agentis B2B PRO'yu bunun için geliştirdik


Agentis B2B PRO
Agentis B2B PRO
Agentis B2B PRO
Agentis B2B PRO
Agentis B2B PRO
Agentis B2B PRO

Binlerce mutlu Agentis kullanıcısı arasında farklılık yaratanlar:

Yukarıdaki markalar, tasarım farklılığı ve görsel düzenleri sebebiyle seçilmiştir. Üyelik süresi, ciro, marka ve benzeri kriterler dikkate alınmamıştır. Tüm üyelerimizi seviyoruz. BİZİM İÇİN NE DEDİLER?