Sitemizi kullanarak çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Turizme Özel Eticaret Altyapısı

Agentis Kullanıcı Arayüzünün işinize değer katacak özellikleri

Sürekli Gelişiyoruz

Satışlarınızı arttırmak için büyük veriyi kullanıyor, sürekli A/B testleriyle web sitenizin her ayrıntısını misafirlerinizin taleplerine göre geliştirmeyi sürdürüyoruz.


Dinamik ve yenilikçi mobil uyumlu tasarımlarımız ile rakiplerinizin bir adım önünde yarışa başlamanız için çalışıyor, dilerseniz size özel tasarımları hayata geçiriyoruz.


Agentis'in hazır tasarımları dışında size özel bir tasarım arıyorsanız bize hemen ulaşın


GENEL ÖZELLİKLER

Agentis Web Sitesi Özellikleri

Dilediğiniz kadar özelleştirin!

Daha önce bir paket eticaret çözümünü kullandıysanız en basit özelleştirme talebinize nasıl cevap aldığınızı hatırlarsınız. Agentis, neredeyse size özel geliştirilmiş bir uygulama kadar esnektir. Tasarımını değiştirebilir, ek özelliklerle onu geliştirebilir, yaratıcı pazarlama aktiviteleri için ek modüller geliştirebilirsiniz.

Müşterilerimiz ne diyor?

GezginTur - www.gezgintur.com
"Turlarımızı hızlı ve kesintisiz olarak sunabiliyor, rezervasyonlarımızı yönetebiliyoruz. İlk kurulumdan itibaren taleplerimize hızla dönmeleri ve bize özel çözüm sunmaları çok önemli..."
FriendsTravel - www.friendstravel.com.tr
"Destek ekibi müthiş. Agentis kullanıcısı olmanın tadına bir kez daha vardım. Sistemin kullanıcı görüşlerini dikkate alması ve hızla destek vermesi süper. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkürler."