Sitemizi kullanarak çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Size özel bir Agentis Deneyimi

Tasarımdan, iş modeline size özel bir Agentis deneyimi

Agentis Enterprise

Agentis'in güçlü yönetim araçları, akıllı rezervasyon motorları ve kullanıcı dostu eticaret modüllerini size özel bir deneyime dönüştürüyor, ek modül, özelleştirilmiş altyapı ve yepyeni arayüz tasarımlarıyla markanıza özel bir Agentis deneyimi sunuyoruz.

Agentis'in esnek rezervasyon motorları sayesinde hiç denenmemiş iş modellerinde dahi çözüm üretebiliyor, rakiplerinizden sıyırılabileceğiniz yepyeni fikirleriniz için gerekli tüm altyapıyı size özel olarak hazırlıyoruz.

Bu teklifimiz yenilikçi fikirlerinizi düşük ilk yatırım maliyetleriyle hayata geçirmeniz ve esnek, geliştirilebilir bir çözüm arayan eTurizmin yükselen markaların için tasarlandı.
ENTERPRISE
Kendi Agentis'inizi oluşturun, ömür boyu sahip olun.
Teklif Alın
- ÖMÜR BOYU KONTRATLI -
TEKLİF İSTEYİN

AGENTİS ENTERPRISE:

Altyapıdan kullanıcı sayısına, ek modüllerden özel tasarımlara dilediğiniz gibi özelleştirin, kendi Agentis'inizi yaratın.

Müşterilerimiz ne diyor?

GezginTur - www.gezgintur.com
"Turlarımızı hızlı ve kesintisiz olarak sunabiliyor, rezervasyonlarımızı yönetebiliyoruz. İlk kurulumdan itibaren taleplerimize hızla dönmeleri ve bize özel çözüm sunmaları çok önemli..."
FriendsTravel - www.friendstravel.com.tr
"Destek ekibi müthiş. Agentis kullanıcısı olmanın tadına bir kez daha vardım. Sistemin kullanıcı görüşlerini dikkate alması ve hızla destek vermesi süper. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkürler."