Sitemizi kullanarak çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. 
Agentis demosunu hemen incelemek ister misiniz?     Demo Talebi

24 saat içinde online olun!

Uzun, zorlu ve pahalı geliştirme süreçleriyle uğraşmadan birkaç gün içerisinde +25 turizm ürünü için online rezervasyon almaya başlayabileceğiniz Agentis, büyük online seyahat acentelerinden yerel günlük tur şirketlerine kadar geniş bir kitle için İş akış yönetimi, eticaret ve entegrasyon konularında paket çözüm sunuyor.

Acenteniz Bulutlarda!

Tamamı bulut mimarisiyle inşa edilmiş Agentis, işiniz ile birlikte büyüyerek ilk yatırım ve personel maliyetlerinizi düşürüyor, değişen ihtiyaçlarınıza göre kolayca şekillenebiliyor.

Dünyanın her yerinde internete erişen cihazlarla kolayca acentenizi ve eticaret sisteminizi yönetebileceğiniz Agentis, iş ortaklıkları ve pazaryeri entegrasyonları ile satışlarınızı arttırıyor.
DEVAMI

Agentis - Seyahat Acente Otomasyonu - Bulut Paneli

Agentis'e hemen geçmek için çok sebebiniz var

Aynı zamanda Türsab seyahat A sınıfı seyahat acentesi olan Agentis (Türsab A-8842), sizi tanıyor ve aynı dili konuşuyor. Sorunlarınızı iyi bilen ekibimiz, yüksek pazarlama maliyetlerinizin geri dönüşüm oranını arttırmak ve hizmet kalitenizi daha da yükseltmeniz için çalışıyor.

  • E TURİZME KOLAYCA GEÇİNKendi web sitenizi veya rezervasyon modülünüzü kolayca yaratın. Aynı gün içinde rezervasyon almaya başlayın.
  • İŞ AKIŞINIZI YÖNETİNYeni rezervasyonları, tur ve rezervasyonlarınızı, satış sonrası akışınızı kolayca yönetin, raporlayın.
  • TAHSİLAT YAPINOnline veya offline kanallarınızda müşterilerinizden güvenle ödeme alın, online rezervasyon kabul edin.
  • BİRLİKTE ÇALIŞINDiğer Agentis üyeleriyle iş birlikleri yapın, ürün ve hizmetlerinizi paylaşarak gelirlerinizi arttırın.
  • KAMPANYALAR DÜZENLEYİNDijital pazarlama aktivitelerinizi kolayca yönetin, kampanyalar için özel sayfalar oluşturun.
  • SİTENİZİ YÖNETİNKolay içerik yönetim sistemiyle içeriklerinizi ve ürünlerinizi kolayca yönetin, sitenizi güncelleyin.
  • SADECE İŞİNİZE ODAKLANINAgentis'in yönetilen sunucularıyla altyapı, güvenlik ve güncellemelerle değil sadece kendi işinize zaman ayırın.
  • TASARIMINIZLA FARK YARATINAgentis'in ücretsiz hazır tasarımları dışında kendi tasarımınızı veya binlerce hazır şablondan birini kullanın.
  • GELİŞİN, GELİŞTİRİNAgentis Market ile platformunuzu geliştirin veya size özel bir uygulama geliştirmemizi isteyin.
Turizm sektörüne özel bir Eticaret sistemi sunan Agentis, HotelsPro, Gezinomi, IATI, BiletBank, BiletAll, Paximum ve daha pek çoklarıyla kolayca XML entegrasyonu yaparak, XML acenteliği üzerinden Otel, Tur, Paket Tur, Uçak ve 25'den fazla turizm hizmetini tüm dünyaya sunmanızı ve online rezervasyon yapabilmenizi sağlıyor. Agentis Online Rezervasyon sistemi tüm bu ürünleri kendi E-ticaret altyapısı üzerinden online rezervasyona açmanızı sağlarken, geniş API XML Entegrasyon seçenekleri ürün gamınızı genişletmenize yardımcı oluyor. Agentis Bulut Acente Yönetim ve Otomasyon sistemi, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir cihazla acentenizi yönetebilmenizi sağlarken bir kanal yöneticisi gibi davranarak ürünlerinizi B2B üyeleriniz ve Gidello gibi kanallarla paylaşmanıza izin veriyor. Agentis sizi uzun ve sancılı eticaret yazılım geliştirme süreçlerinde koruyarak sadece günler içerisinde kendi online rezervasyon sisteminize uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.

KİMLER İÇİN?

Entegrasyon ve Çözüm Ortaklarımız

Elbette Agentis'te ihtiyaç duyduğunuz her entegrasyonu en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aşağıdakiler ise birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabileceğiniz hazır entegrasyonlarımızdan birkaçı.

Müşterilerimiz ne diyor?

GezginTur - www.gezgintur.com
"Turlarımızı hızlı ve kesintisiz olarak sunabiliyor, rezervasyonlarımızı yönetebiliyoruz. İlk kurulumdan itibaren taleplerimize hızla dönmeleri ve bize özel çözüm sunmaları çok önemli..."
FriendsTravel - www.friendstravel.com.tr
"Destek ekibi müthiş. Agentis kullanıcısı olmanın tadına bir kez daha vardım. Sistemin kullanıcı görüşlerini dikkate alması ve hızla destek vermesi süper. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkürler."